AVAsklo.cz

Interiérové, exteriérové skleněné zábradlí, sprchové kouty, skleněné příčky a dveře

Skleněné sprchové kouty

Skleněné sprchové kouty se snadno udržují a vypadají luxusně. Jedná se o komfortní řešení jak do malých, tak i do atypických prostor koupelen. 

Vymyslíme, navrhneme a namontujeme sprchový kout či zástěnu prakticky do jakýchkoliv prostor. Skleněné dveře dodáváme z tepelně tvrzeného skla (ESG) pro větší bezpečnost. Zároveň dodáváme pouze ověřené a kvalitní druhy kování. Námi dodávané sklo má speciální povrchovou úpravu proti usazování nečistot pro snazší údržbu.

 

Interiérové a exteriérové skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí udělá z vašeho domu skutečný skvost. 

Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme schopni pro vás zhotovit skleněné zábradlí téměř jakéhokoliv tvaru.

Pomocí moderní technologie provedeme u vás přesné zaměření, což je velice důležité při zhotovení nepravidelných tvarů a také pro otvory na uchycení skleněného zábradlí.

Dodávané sklo je vždy nadimenzované na daný způsob montáže, zároveň vždy bereme v potaz způsob užívání domu, přítomnost dětí atd.. Dodáváme pouze taková skla, která odpovídají nejpřísnějším Evropským normám a jsou pro dané užití naprosto bezpečná. Kontaktujte nás pro bližší informace ohledně skleněného zábradlí.

Skleněné příčky a dveře

Skleněné příčky a dveře jsou ideální volbou, pokud potřebujete vzdušně a elegantně oddělit stavební prostor. Zároveň se jedná o nejkrásnější prvek, který si můžete do svého domu či bytu pořídit. Vyzařují čistotu, vzdušnost a zároveň zesvětlují a zvětšují daný prostor. 

Dodáváme skleněné dveře a příčky z kaleného skla, které je 5x pevnější, než běžné sklo. Díky tomu vám skleněné dveře vydrží mnohem déle, než dveře dřevěné.

Toto sklo je odolné proti poškrábání, nepodléhá plísním a téměř nejde rozbít. Na toto kalené sklo byste museli použít velice hrubou sílu, aby došlo k jeho rozbití. Pokud by k tomu přece jen došlo, rozpadne se na několik velkých kusů a nikdy neudělá střepy. Bezpečnost na prvním místě.

Elegance, bezpečnost, praktičnost